Apartmán

 

Naše ubytování

             

Apartmán je v nově dostavěném rodinném domě. Vchod je společný pro ubytované i pro majitele, s tím, že apartmán je v podkroví rodinného domu kam vedou dřevěné schody.

Je sladěn do příjemné světle zelené barvy, která u Vás navodí příjemnou a uklidňující náladu. V pokoji je                       5 lůžek……….. jedna manželská postel a tři postele po jedné. V případě zájmu, lze s těmi třemi postelemi pohybovat a udělat si spaní podle svých představ.

V apartmánu je vše potřebné…… vlastní kuchyňka i s vybavením, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, elektrický vařič, velká lednice i s mrazákem a wifi připojení.

Ložní povlečení je vždy voňavé, čisté a samozřejmě v ceně ubytování 🙂 V případě nepříznivého počasí se v apartmánu topí. Na fotografiích zatím není, ale v pokoji už jsou dva radiátory, které si můžete ovládat podle potřeb tepla. Za topení se nepřiplácí.

   

Více fotografií v sekci fotogalerie – foto ubytování

Hned vedle pokoje se nachází sociální zařízení, které je sladěno do světlejších barev…….. ručníky jsou vždy připraveny na posteli a v koupelně jsou ručníky náhradní…

 

      

Standardní doba ubytování je mezi 14:00 a 17:00 hod. Dřívější / pozdní příjezd je možný na základě domluvy.

Standardní doba opuštění apartmánu je mezi 8:00 a 10:00 hod. Pozdní odjezd je možný také na základě domluvy.

 

A teď, naše cena……..